Hizmetlerimiz

Biz Bir Aileyiz

Aklınıza takılan tüm soruları çekinmeden sorabilirsiniz .

Randevunuzu oluşturduktan sonra geliş tarihinizi planlıyoruz , ardından havaalanından vip aracımız sizi alıyor . Daha sonra hastanemize gelerek işlemlerinizi tamamlıyoruz.

İstediğiniz işlemi bize belirterek fiyat alabilirsiniz.

Ekibimiz kendi alanında eğitim almış olup sertifikalıdırlar.

MEME ESTETİĞİ

Doğuştan veya sonradan fark etmeksizin işlevini yitirmiş dokulara uygulama yaparak tekrar fonksiyonel görünüm elde etmektir. Estetik Cerrahide ise; vücut imajının daha güzel ve sağlıklı görünmesini sağlamak hedeflenir. Burada tıbbi bir problemden çok estetik problemler vardır

VÜCUT ESTETİĞİ

Vücut estetiğivücutta operasyonel ve görsel sorunların giderilmesidir. Bu bağlamda düşünüldüğünde herhangi bir nedenle vücudunda haz etmediği bir yön bulunduğunu düşünen kişiler bu yönteme başvurabilmektedirler. Her kadının ve erkeğin güzel ve estetik açıdan kusursuz bir görünüme sahip olma arzusu vardır

DİŞ ESTETİĞİ & İMPLANT

Estetik Diş Hekimliği genelde lamine dişler ve metal kullanılmadan yapılan seramik restorasyonları içerir. Ancak özellikle ortodonti dişeti estetiği tedavilerinde kullanılan temel tedavi yöntemlerindendir. Ortodonti ile dişler düzgün dizilerek, porselen yapmak için birçok dişin gereksiz kesimi engellenir.

ESTETİK OPERASYONLAR

Plastik cerrahi veya tam adıyla plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi, vücut üzerindeki çeşitli yapıların yeniden yapılması, şekillendirilmesi, ciddi doku kayıplarının giderilmesini ve her türlü estetik girişimi kapsayan cerrahi bir disiplindir. Kozmetik, estetik cerrahi plastik cerrahinin en bilinen kısımlarıdır.

CERRAHİ OPERASYONLAR

Cerrahi, ilaçla ya da başka tedavi yöntemleriyle iyileştirilemeyen hastalıkların, yaralanmaların, vücuttaki yapı bozukluklarının ameliyatla onarılmasına ya da hastalıklı organı kesip çıkararak iyileştirilmesine dayanır. Tıbbın en eski dallarından biridir.

SAÇ

Saç nakli, kelliğe dirençli olan göğüs, bacak-kol, genital bölge vücut bölgelerinden, özellikle de enseye yakın başın arka tarafından alınan saç köklerinin, saçların döküldüğü bölgeye taşınmasıdır. Saç naklinde daha fazla tercih edilen başın arka kısmında bulunan saç kökleridir. 

OBEZİTE

Beden kitle indeksi ya da vücuttaki yağ oranı ölçülerek şişman oldukları belirlenen hastaların kilo vermelerine yardımcı olmak amacıyla sindirim sistemine cerrahi müdahalede bulunulmasına “obezite cerrahisi” ya da “bariatrik cerrahi” denmektedir.

YÜZ ESTETİĞİ

Yüz estetiğiyüz, boyun ve dekolte bölgesinde gerçekleşen estetik operasyonlara verilen genel isimdir. Yüz estetiğinde, yüz germe, boyun germe, yüz kaldırma, burun estetiği, dudak estetiği kulak estetiği, göz çevresi estetiği, kaş kaldırma, çene estetiği gibi ameliyatlar yer alır.

Dünya Çapında Hizmet Veriyoruz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Bizimle iletişime geçerek tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz

galeri